AGRO ALIANS

Główna -> O nas -> Misja i strategia

Misja i strategia

Agro Alians powstała w 2005 z celem zwiększenia eksportu polskiej żywności na rynki UE. Na początku koncentrowała się na sprzedaży jabłek, pomidorów i papryki, ale szybko uwidoczniła się szansa promocji także innych polskich owoców i warzyw. Za tą decyzją poszedł rozwój współpracy z sieciami detalicznymi w Europie Zachodniej oraz na rynkach wschodnich. Firma jest aktywna także na rynku przemysłowym, dostarczając świeże produkty do przetwórstwa.

Działania Agro Alians opierają się na ścisłej zależności z siecią dostawców. Jedynie wiodący krajowi producenci żywności zaangażowani są w tą współpracę. Agro Alians jest wspólnym punktem, w którym spotykają się zagraniczni klienci pozyskując profesjonalną obsługę i poradę. Nasza firma zapewnia zintegrowaną logistykę i doradztwo, szczególnie ważne przy współpracy z sieciami detalicznymi i hurtownikami, aby zapewnić im dobrej jakości owoce i warzywa za uczciwą cenę. Efektem tych działań jest wzmocnienie relacji handlowych z głównymi sieciami detalicznymi w UE oraz naszymi partnerami w Rosji i Ukrainie.

„Po długim oczekiwaniu na polskie produkty, większość sieci detalicznych obecnych w UE kupuje teraz nasze produkty, ponieważ nauczyli się nam ufać. Doceniają doskonały smak, zapach i wygląd naszych produktów, oraz możliwość posiadania partnera, który zorganizuje cały proces sprzedaży od momentu pozyskania produktu w Polsce.”