AGRO ALIANS

Główna -> Praca -> Proces rekrutacji

Proces rekrutacji

 

To ludzie tworzą Agro Alians. Stąd tak dużą wagę przykładamy do właściwego doboru pracowników. Starannie przygotowany, kilkuetapowy proces rekrutacji jest podstawą do podjęcia właściwej decyzji, a w przyszłości – owocnej współpracy.

Proces rekrutacji przeprowadzany jest w naszej firmie przez pracowników Działu HR. W kolejnych etapach rekrutacji uczestniczy również bezpośredni przełożony osoby, której poszukujemy w procesie rekrutacji.


Znalazłeś ofertę pracy, która Cię zainteresowała?

 1. Prześlij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Starannie przeanalizujemy Twoją aplikację. Jeżeli Twoje doświadczenie zawodowe i umiejętności odpowiadają profilowi osoby, której szukamy, zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji, którym jest:
   
 2. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Formularz uszczegółowi informacje z Twojej aplikacji i pozwoli dowiedzieć się o Tobie więcej. Niekiedy oprócz lub zamiast wypełnienia formularza zapraszamy kandydatów do krótkiego wywiadu telefonicznego. Informacje uzyskane na dwóch pierwszych etapach zadecydują o zaproszeniu na spotkanie w naszej firmie, które odbywa się jako:
   
 3. Assessment Center. Pracując zarówno w grupie, jak i indywidualnie, będziesz miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w praktyce. Zadania, jakie zostaną przed Tobą postawione, uzależnione są od stanowiska, na które aplikujesz. Assessment Center pozwoli Ci sprawdzić siebie w zadaniach stawianych na stanowisku, o które się ubiegasz. Jeżeli poradziłeś sobie z nimi bez problemu i bliska jest Ci kultura organizacyjna, którą tworzymy w Agro Alians, zaprosimy Cię na:
   
 4. Spotkanie rekrutacyjne. Ten etap rekrutacji ma na celu pogłębienie informacji na temat Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego, a także potrzeb i oczekiwań wobec pracodawcy. Będziesz miał możliwość dowiedzieć się jeszcze więcej na temat zakresu obowiązków na stanowisku, o które się ubiegasz oraz poznać swojego potencjalnego przełożonego, który jest obecny podczas rozmowy. Po spotkaniu pozostaje:
   
 5. Decyzja końcowa. Wszyscy kandydaci, którzy zostali zaproszeni do procesu rekrutacji, prowadzonego przez naszą firmę, dostają od nas informację zwrotną niezależnie od wyniku. Na ostateczną decyzję wpływa wiele czynników, takich jak osobowość i talenty kandydata, doświadczenie, kompetencje, wiedza, dopasowanie do zespołu, identyfikacja z wartościami Firmy. Znając wymogi stanowiska oraz kulturę organizacyjną Agro Alians, dbamy o to, by podjęta decyzja, niezależnie od jej kształtu, była jak najbardziej korzystna dla obu stron.

Dla wybranych osób w tym miejscu zaczyna się nowa – nasza wspólna przygoda!