AGRO ALIANS

Główna -> Wydarzenia -> To już za nami

To już za nami

Fruit Logistica 08-10.02.2012

Jabłka, pomidor, kapusta pekińska, marchew, pieczarki i cebula - te soczyste owoce i warzywa zdobiły stoisko Agro Alians na targach Fruit Logistica 2012. Było nam miło gościć Pańśtwa na naszym stoisku i porozmawiać na istotne dla nas tematy współpacy i promocji polskich owoców i warzyw za granicą.

 

      

 

Fruit Logistica 03-05.02.2010

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Fruit Logistica 2010 w Berlinie. Spotkanie z Państwem i rozmowy na temat współpracy były dla nas wartościowym doświadczeniem.
Podczas targów mieliśmy okazję spotkać naszych partnerów biznesowych oraz zaprezentować naszą ofertę nowym klientom z całego świata.
Cieszymy się, że szeroka gama produktów naszej oferty zainteresowała Państwa.
Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku na targach Fruit Logistica 2011.
 

                                       

                       

 

 

Fruit Logistica 04-06.02.2009

Firma Agro Alians właśnie zakończyła udział w targach Fruit Logistica 2009, gdzie przez ostatnie trzy dni doświadczyła prawdziwej powodzi międzynarodowych klientów. Oczywiście, taki rodzaj powodzi jest bardziej przyjemny niż niebezpieczny… Przede wszystkim – mieliśmy okazję poznać wielu nowych kontrahentów, a ponadto – zawarliśmy wiele nowych kontraktów, podkreślających naszą obecność na międzynarodowym rynku. Dzięki Fruit Logistica 2009, Agro Alians jest teraz poważnym graczem na wielu ważnych rynkach europejskich – hiszpańskim, francuskim, niemieckim, greckim, na rynkach wschodnich, skandynawskich i jeszcze kilku innych.

Agro Alians mogło poszczycić się jednym z najlepszych stoisk w hali 6.2, z czego jesteśmy bardzo dumni. Nasz profesjonalny wizerunek zawdzięczamy miedzy innymi firmie Expotech, z którą współpracowaliśmy przy tworzeniu stoiska. To był nasz wielki sukces, ale pewne jest, że rozwijając się w takim tempie jak dotychczas, za kilka lat takie stoisko nie będzie już dla nas wystarczające…
 

 

Fruit Logistica 2008

W 2008 roku braliśmy udział w targach Fruit Logistica jako członek Gruppy - promującej polskie jabłka.

 

                         

 

Fruit Logistica 2007

Celem naszego udziału w targach Fruit Logistica 2007 było promowanie polskich jabłek.